Ženy

Ženy, muži, junioři aneb posedmé do boje..

Příspěvekod Marťan » 22 dub 2008, 23:38

Koukám, že tady se hodnotí o stošest. Taky bych asi měla přispět s trochou do mlýna. Sice jsem se už zmínila v reportu, ale nedá mi nenapsat něco i sem. :wink: Myslím, že 10. místo v tabule není žádná ostuda, kor když si vzpomeneme, za jakých podmínek jsme kolikrát do zápasů nastupovaly. To by nás člověk na prstech jedné ruky spočítal (asi nějaká předtucha, když jsme vymýšlely pokřik na soustředku 8) ) a přesto jsme dokázaly všechno odehrát a kolikrát lépe než nějaké Kladno, kterému skoro ani nestačily kolonky v zápisu. První rok v juniorkách jsme se soustředily hlavně na obranu, minulý rok v ženách pilovaly přechod přes půlku a letos bylo to stěžejní střelba a zakončení. A na tom budeme muset ještě zapracovat. Celkově jsme se ale zlepšily a i přes nějaké ty výpadky jsme dokázaly zahrát, co jsme chtěly a dokonce se tomu už dalo říkat i florbal. A příští rok zase o nějaký ten stupínek výše, co říkáte? Protože i když je nás pět a půl, každá máme svojí hůl. Pořádně se napřáhnem a (golmanku zasáhnem :lol: :lol: ) na výhru dosáhnem. 8) Díky za všechno, koťata :D Mňau, domluvila jsem :D
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Předchozí

Zpět na Sezóna 07/08

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron