Fotky

Ženy, muži a dorost...

Fotky

Příspěvekod Warman » 31 říj 2006, 18:28

Ahoj,vzhledem k tomu, ze guest book zmizel pomerne brzo po dalsi davce fotek, a tak se mohlo stat, ze ne vsichni, co se chteli podivat, stihli adresu, davam odkaz sem...

http://album.volny.cz/jv-p

A jeste bych mel poznamku, ze fotky jsou pokazde na stejne adrese a vsechny docasne, protoze nemam prostor k jejich skladovani na internetu, kdybyste nekdo mel napad, nebo jinou radu ( treba adresu na nejakou podobnou sluzbu jako je album.volny.cz s vetsim prostorem nez je 50MB, budu jen rad, diky a zatim...W
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod Agent0010 » 01 lis 2006, 00:41

A co treba nase fotogalerie?Myslim ze funguje hodne spolehlive a tusim ze od leta mame novej hosting kam se nejakej ten megabajt vejde... :wink:
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Warman » 01 lis 2006, 08:31

Hmmm...povidam, ze mi to je celkem jedno, jenom mi dej bud pristup, nebo prostor, kam vam to nahraju a uz si s tim delejte co chcete...
Mně jde o to, ze kdyz byly na stejny adresy miuly fotky tri tejdny, tak nikdo kompetentni nebyl schopen si dat tu pulhodinku prace, postahovat je a soupnout je do galerie...
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod Druiddd » 01 lis 2006, 09:16

Webspacu teď máme relativně dost, ale nechci dělat galerie z každého zápasu, to bychom ten prostor hoodně brzo vyčerpali :) Myslím, že ideální je po turnaji fotky prostě smahnout na cdčko, kdo chce, tak si je půjčí a stáhne do kompu.. a tak z každého druhého-třetího turnaje uděláme galerii na web.
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod Warman » 01 lis 2006, 16:47

Ok, tak nejak jsem to myslel i na zacatku, takze stale trva otazka podobne internetove sluzby, kam by se dali davat na stalo, zkusim se na neco kouknout, treba neco najdu...kdybyste nekdo mel tip, sem s tim...
mejte se...

zatim se mi podarilo nahrat / na 30MB prostor, horsi platforma / fotky z Julisky 8.10.2006

http://warman.album.cz/florbal-juliska-8102006/
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod C++ » 09 lis 2006, 14:14

no kdyz resite to misto, tak si myslim ze je celkem luxus davat na volny fotky v rozliseni cca 2000 x 1700 px, ktere maji 700kb.... myslim ze bohate staci 800 / 600 nebo 640 / 480 na podivani... to jest takova mala pratelska rada :lol:
C++
 

Příspěvekod FriedGirl » 11 lis 2006, 23:54

C++ píše:no kdyz resite to misto, tak si myslim ze je celkem luxus davat na volny fotky v rozliseni cca 2000 x 1700 px, ktere maji 700kb.... myslim ze bohate staci 800 / 600 nebo 640 / 480 na podivani... to jest takova mala pratelska rada :lol:

Mno ony ty fotky sou schválně velký aby si je taky lidi mohli postahovat...
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Příspěvekod C++ » 18 lis 2006, 14:27

i kdyby si "lidi" chteli udelat tiste foto 10 / 15 tak bohate staci rozliseni 1600 / 1200... neni vzdy pravda, ze cim vetsi tim lepsi... ale podminkou je, ze fotka musi byt kvalitni :shock:
C++
 

Příspěvekod Warman » 18 lis 2006, 22:42

Ono fotky "na stahnuti" nejsou bezpodminecne urceny k tisku, ze... ruzny prezentace, wallpapery, podklady, a co ja vim, co vsechno jeste, vyzaduje flexibilnejsi rozliseni...o tom, jak veliky fotky chci kam davat, nechci diskutovat, uz to, ze jsem je zmensil na 2048 x 1536 z puvodnich 2304 x 1728, mi prijde dostatecnej ustupek a niz nepujdu. O kvalite fotek 1600 x 1200 vim svoje a uzil jsem dostatek vlastnich nadavek na tohle "akorat" rozliseni, kdyz jsem chtel delat trochu inteligentnejsi vyrezy, nebo zvetseniny...Navic...kdo mluvi o 10x15 z fotolabu...

O tom, jak moc jsou tyhle fotky kvalitni...uznavam, ze to neni vybuch techniky, ale i to malo, co dam na net nejdriv dvakrat projdu. Nemam "to nejlepsi" vybaveni, ale myslim si, ze i z toho mala jsou to fotky docela slusny a na upominku dostatecny a nektery i docela povedeny.
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod C++ » 19 lis 2006, 14:48

No tak si potom nestezuj, ze nemas dost mista... stejne si myslim, ze by lidem "na stazeni" stacilo bohate onech 1024 / 768. Stejne si vetsina lidi foto jen prohledne. Pokud bys chtel ovsem foto v tom rozliseni poskytnout navrhuju nasleduji reseni.

Nebylo od veci hodit je na edisk.cz, rapidshare.de kde je 100MB. Zipnout, uploadovat a dat odkaz...

Jinak na vystaveni zkus flickr.com, sice nevim kolik je tam prostoru, ale myslim ze vic nez na volnym.

Kód: Vybrat vše

[url]http://edisk.cz/[/url]
[url]ttp://flickr.com/[/url]
[/url]
C++
 

Příspěvekod Warman » 19 lis 2006, 20:55

Děkuju za návrhy, určitě využiju...mezitím jsem našel webhost na www.ic.cz, kde je myslím 150MB, takže se tam něco vejde...takže zatím tam.

A tudíž oznamuji,že fotky z 19.11.2006 jsou na adrese

http://warman.ic.cz/061119/

warman.ic.cz/061119/

Zatím uploaduju, celé by to tam mohlo být po čtvrt, když půjde všechno hladce, po půl devátý už je to jistota :-)
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod Agent0010 » 19 lis 2006, 21:01

Ja osobne si myslim ze Warman dela pekne fotky.A co se tyce kvality a rozlisteni,to je podle me opravdu hodne subjektivni.Kazdy ma jiny vkus...
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Warman » 19 lis 2006, 21:05

Dekuju za pochvalu ;-) jsem nesikovny, ale snazim se ;-))))

Ještě dodávám zatím umístění všech fotek ze zápasů žen...

16.09.2006 Juliska - Galerie na fbkwildcats.com
08.10.2006 Juliska http://warman.album.cz/florbal-juliska-8102006/
28.10.2006 Kotlářka http://album.volny.cz/jv-p
19.11.2006 Děkanka http://warman.ic.cz/061119/

/ dnešní fotky jsou funkční... /
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Příspěvekod C++ » 19 lis 2006, 23:43

dovolim si ti oponovat vitu. Kdyz sem si sel ted prohlednou fotky z turnaje, tak me to po 4te prestalo bavit... Protoze se na fotky chci podivat. Nevim co pouzivas za prohlizec, ale me se fotkav opere otevre v onom rozliseni 2xxx / 1xxx a musim ji scrolovat. Nehlede na to, ze tim danym zmensenim casto zmirnis takove to rozpiti fotky. Mam pocit ze IE fotku zmensi a ff taky, ale nejsem si jist. Stale se tedy klonim k reseni male do galerie, na pripadne stazeni na edisk... :wink:
C++
 

Příspěvekod Warman » 19 lis 2006, 23:47

Jo jo, je to tak, FF a IE ( nevím od který verze vejš ) fotku automaticky zmenší na rozměr obrazovky a nevypadá to ani tak moc zle... Osobne takovyhle galerie rozotviram do panelu a pak je jenom zaviram ( FF )
Ale proti gustu zadnej disputat...jestli chces celej balik, rekni si, uzipuju, naloaduju a je jen tvuj... / krom tech ostatnich uzivatelu internetu samozrejme /

Jeste mi neco napadlo...Myslim si, ze takovahle "galerie" je pouzitelnejsi pro vic lidi nez jen pro nekoho, kdo se chce jen kouknout, nebo stahnout, nebo cokoliv jinyho. Mam na mysli trebas to, kdyby nekdo chtel nekomu ukazat fotky, tak mu je nemusi posilat, staci dat odkaz, nebo i kdyby nekdo jinej hledal z nejakyho duvodu fotky prave z tohohle turnaje, tak je takhle lip nalezne...proste v tomhle vidim sirsi moznosti.

Ale napadla mi i jeste jedna vec... teoreticky bychom mohli nekde zalozit webhosting / trebas na tom ic, nebo jaks psal ty ty adresy/, ke kterymu bysme tady zverejnili pristup - zverejnili myslim, ze by se mailem poslalo heslo a login na ftp - Dali bychom tam nejakou banani stranku,ktera by zarucovala nesmazani, a mohli bychom tam davat aktualni fotky, nebo i jiny soubory...Nevim jestli jsem se presne vyjadril, ale snad je to pochopitelny. Teoreticky by se to dalo vyuzit k sireni "vnitrostranickych" materialu rychleji a snaze... :-))

Dobrou noc
Imagine...
Warman
 
Příspěvky: 26
Registrován: 30 říj 2006, 23:47
Bydliště: Střížkov

Další

Zpět na Sezóna 06/07

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron