Kdo se stane vítězem muľské Elity na CZO?

Prostě volná diskuze....

Kdo se stane vítězem mužské Elity na CZO?

Alligator Mallans
0
Žádná hlasování
Espoon Oilers
1
33%
Finnsta
0
Žádná hlasování
Grasshopper Zürich
0
Žádná hlasování
M-Team
0
Žádná hlasování
Pepino Ostrava
0
Žádná hlasování
Pixbo Wallenstam
2
67%
SV Wiler-Ersigen
0
Žádná hlasování
někdo jiný
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 3

Kdo se stane vítězem muľské Elity na CZO?

Příspěvekod jossev » 18 srp 2006, 16:43

Anketní otázka je jasná. Můľete se jeątě rozepsat(proč,atd.)
Naposledy upravil jossev dne 18 srp 2006, 18:57, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13

Příspěvekod Druiddd » 18 srp 2006, 18:20

Těľká otázka... A odpověď?
Podle mého vyhraje někdo z tria Wiler, Finnsta, Pixbo (v tomto pořadí bych nasadil kurzy), a to podle toho, jaxe dané týmy vyspí na sobotní boje...
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod jossev » 18 srp 2006, 19:07

Ja si myslim,ze Finnsta se probojuje do 1/2finale a tam skonci, i kdyz bych ji pral vitezstvi na turnaji a zatim predvadi i moc sympaticky vykony.
Pak se asi rozhodne mezi Pixbem a Wilerem,ale tam to bude dost vyrovnany souboj. Ostatni Svycarsky tymy se na CZO zatim moc nepredvedly,ale co jsem videl,tak Wiler ma naopak vybornou formu,coz potvrzuje i skore 20:7v zakladni skupine a nejcerstvejsi vysledek z osmifinale proti Mlade Boleslavi(9:2).
A Pixbo vyhralo skupinu, i kdyz nechalo odpocivat nektere svoje hvezdy,takze jsem zvedavy, jak budou hrat v plne sile.
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13

Příspěvekod jossev » 18 srp 2006, 19:14

Tak jsem si nakreslil moľného pavouka turnaje a v semifinale by mohli byt k videni docela zajimave souboje. Mimojine treba odvetny zapas Finnsta-Pixbo.
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13

Příspěvekod Agent0010 » 19 srp 2006, 01:04

Prijde mi,ze se trochu zapomina na Finske mistry.Po shlednuti jejich raniho zapasu jsem se rozhodl dat hlas jim. Aspon to tady trochu rozvirim :wink: Jinak teda samozrejme fandim cervenym liskam z Wallenstamu. Ale olejari predvadli dve zajimave veci. 1)Ze z pulky to pro jejich strelce opravdu neni daleko.Obzvlast pri delovce Hekkinena (nebo jak se to pise) od pulky,pri ktere byla i pres televizi citit vyhorela sira mi celkem spadla brada.Na druhou stranu tohle byla pro pavouka sidliciho v nejzasim pravem hornim koutku branky jiste bezbolestna smrt... 2)Finta pri stridani.Jejich lajna odehrala cele stridani,samozrejme na pulce soupere,ALE pak stridali za hry tak sikovne,ze zaroven stale drizeli soupere pod tlakem(v sachu). V klidu si vystridali a pak cerstva sila zacala opet naplno busit do utahaneho soupere a jen dobre postavena branka zachranila Fucuraky od golu.

Tak kdo jste to docetl az sem tak teda :arrow: 8)
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Agent0010 » 20 srp 2006, 10:57

Hmmm,Espoon ve finale :arrow: Mel jsem si vsadit 8)
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod jossev » 20 srp 2006, 18:11

Agent0010 píše:Hmmm,Espoon ve finale :arrow: Mel jsem si vsadit 8)

Pixbo je vítězem,měl jsem si vsadit. 8)
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13

Příspěvekod Agent0010 » 20 srp 2006, 18:33

jossev píše:
Agent0010 píše:Hmmm,Espoon ve finale :arrow: Mel jsem si vsadit 8)

Pixbo je vítězem,měl jsem si vsadit. 8)


:P :P :P
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Agent0010 » 20 srp 2006, 18:33

Runnestig RULEZZZZZZZ!!! :!: :P :P :P 8) 8) 8)
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Druiddd » 20 srp 2006, 21:06

Taaakľe... Podle mého názoru diváka zhuba desítky utkání se letoąní CZO podařilo a la»ka organizátorů zase poskočila o malinký kousek výą..

Co se týče dneąního finálového dne, myslím, a jistě nebudu sám, ľe finále ľenské elity Triggerky vs. ZUG United bylo asi nejpohlednějąím zápasem dne.
Co se týče finále muľského béčka Znojmo vs. Liberec, tak osobně za největąí překvapení povaľuji nastoupení velkého Jaye ve Znojemských barvách... :shock: :shock: Dále bych si troufl komentovat, ľe v tomto zápase bylo moľno vypozorovat podobnost s naąí muľskou ligovou enklávou, potaľmo s českým florbalem regionálních úrovní... Jen ta technická stránka byla podstatně výą :)
A velké finále Liąáci vs. Olejáři... Mňo, taktická bitva, kde zvítězil ą»astnějąí.. a tím byli letos Liąáci z Pixba.. Taktika, klid i lepąí systém (a jeho dodrľování) byly na straně Olejářů.. Pixbu hodně pomohlo letos ątěstí.. Coľ nic nemění na tom, ľe tento zápas byl velice kvalitní po vąech stránkách a divák si jistě přiąel na své. Poměrně dost zarazila extrémní "nahecovanost" hráčů obou týmů. ®eby těľká skandinávská rivalita?
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod jossev » 21 srp 2006, 09:23

2 Coach&JP: Tak jsem trochu hledal,jak je to s těma olejářema. A asi máte pravdu,někde psali,ľe se sem podívvají po tříleté odmlce, ale zárověň jsem nikde nenaąel,ľe by tu někdy vyhráli nebo byli alespoň třetí.
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13

Příspěvekod Agent0010 » 21 srp 2006, 10:35

Druiddd píše:Taaakľe... Podle mého názoru diváka zhuba desítky utkání se letoąní CZO podařilo a la»ka organizátorů zase poskočila o malinký kousek výą..

Co se týče dneąního finálového dne, myslím, a jistě nebudu sám, ľe finále ľenské elity Triggerky vs. ZUG United bylo asi nejpohlednějąím zápasem dne.
Co se týče finále muľského béčka Znojmo vs. Liberec, tak osobně za největąí překvapení povaľuji nastoupení velkého Jaye ve Znojemských barvách... :shock: :shock: Dále bych si troufl komentovat, ľe v tomto zápase bylo moľno vypozorovat podobnost s naąí muľskou ligovou enklávou, potaľmo s českým florbalem regionálních úrovní... Jen ta technická stránka byla podstatně výą :)
A velké finále Liąáci vs. Olejáři... Mňo, taktická bitva, kde zvítězil ą»astnějąí.. a tím byli letos Liąáci z Pixba.. Taktika, klid i lepąí systém (a jeho dodrľování) byly na straně Olejářů.. Pixbu hodně pomohlo letos ątěstí.. Coľ nic nemění na tom, ľe tento zápas byl velice kvalitní po vąech stránkách a divák si jistě přiąel na své. Poměrně dost zarazila extrémní "nahecovanost" hráčů obou týmů. ®eby těľká skandinávská rivalita?


A ja myslel ze se nejlip divalo na Jaye... :P :D
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Druiddd » 21 srp 2006, 10:45

Uľ vím, kde se stala chyba, Josefe.. Zaměnili jsme Espoon Oilers a Balrog Oilers...ti vyhráli CZO 2004 před Pixbem a Finnstou.. 8)
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod jossev » 21 srp 2006, 11:18

Druiddd píše:Uľ vím, kde se stala chyba, Josefe.. Zaměnili jsme Espoon Oilers a Balrog Oilers...ti vyhráli CZO 2004 před Pixbem a Finnstou.. 8)

Jj to jsem si presne myslel 8) Jinak Balrog Oilers se udajne ma spojit s tymem Hannige. To je jen takova perlicka :D
Uživatelský avatar
jossev
 
Příspěvky: 73
Registrován: 19 črc 2006, 14:13


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron