Ženy

Podeváté...muži A, muži B, ženy a starší žáci

Ženy

Příspěvekod Druiddd » 05 srp 2009, 12:22

Vox populi
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Knedlík#13 » 05 srp 2009, 14:34

Teď máte konečně šanci předvést to, na co máte :) .
Knedlík#13
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 led 2007, 18:35

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 15 srp 2009, 22:18

Tak letošní termínovka mě fakt nepotěšila... :-(
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod Agent0010 » 03 zář 2009, 00:01

skalkaT píše:Tak letošní termínovka mě fakt nepotěšila... :-(


Copak?
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Re: Ženy

Příspěvekod Knedlík#13 » 03 zář 2009, 20:54

Copak? Co třeba tolik utkání v Praze... :x?
Knedlík#13
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 led 2007, 18:35

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 17 zář 2009, 22:26

Agent0010 píše:
skalkaT píše:Tak letošní termínovka mě fakt nepotěšila... :-(


Copak?



No počet utkání v Praze a hlavně rozložení zápasů.....my máme přes měsíc volno a pak máme za víkend 4 zápasy a pak zas měsíc nic....no paráda:(:(
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 20 zář 2009, 22:20

Díky, holky, za první turnajovej víkend!

Poprvé jsme si vyzkoušely jaké to je hrát 4 zápasy za víkend. A je to opravdu síla. Necítím nohy, hlava mi vypnula...no asi to máte stejně. Že toho bylo fakt moc bylo vidět nejen na celkové únavě, ale také na tom obrovském počtu zranění. Doufám, že se zas všechny dáme dohromady. Martina už si nebude hrát na Jana Žižku (nebo snad napodobovat Jiřího, jak říkala:-)), my ostatní si vyměníme kolena, kotníky a záda a bude vše zas v pohodě:):)
Že jsme si domů nepřivezly žádný bodový zisk, je opravdu smutné, protože 6 bodů (wizardky a angels) jsme si opravdu zasloužily! Ale hlavu vzhůru a hurá do dalších turnajů!!! Letošní sezónu budou i světlejší chvilky, to je jasný! Podle toho, jak jsme hrály s BA je jasné, že už se nám body dlouho vyhýbat nebudou!!!

Chci vám VŠEM moc poděkovat a pochválit vás....dneska jste opravdu všechny zabraly a bylo to na hřišti i mimo něj vidět! Že se občas v něčem všechny neshodnem (viz. rozběhání na druhý zápas) nevadí, vždy se to nějak urovná, proto nevěšte hlavy (okamžitě se nenasírejte, jak je u nás dobrým zvykem:-):-)) a sbírejte síly a elán na další zápasy!

Mňau
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 22 zář 2009, 16:49

Haf haf 8)

Za tvoje díky odpovídám díky vole Křémo, neni zač :lol: . Já kupodivu ani nebyla nijak moc umřená, jen to moje kouleno je pouřád trouchu mimo. Ale to neni nic tak divnýho, spíš by bylo divný, kdybych řekla, že sem 100% OK. Spíš jen doufám, že nás nepostihne podobná smůla i další ligu a že to tam konečně někomu nasázíme a ne, že budou všichni sázet jen nám. Už mně to totiž nějak neba...

Di do hajzlu! :mrgreen:
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 23 zář 2009, 00:27

FriedGirl píše:Haf haf 8)

Za tvoje díky odpovídám díky vole Křémo, neni zač :lol: . Já kupodivu ani nebyla nijak moc umřená, jen to moje kouleno je pouřád trouchu mimo. Ale to neni nic tak divnýho, spíš by bylo divný, kdybych řekla, že sem 100% OK. Spíš jen doufám, že nás nepostihne podobná smůla i další ligu a že to tam konečně někomu nasázíme a ne, že budou všichni sázet jen nám. Už mně to totiž nějak neba...

Di do hajzlu! :mrgreen:



Di do hajzlu Vochy vole! :mrgreen:

Taky doufám, že budou všichni ok...času máme na zotavení dosti...ovšem 18.10. je jeden z klíčových turnajů (Partnerky Blé + Plagiátorky, pokud se nepletu). Tož to je fajne že už tě neba góly jen dostávat! Mě taky ne...tak co to tentokrát obrátit??!! Já bych to zkusila:-) Doufám, že budou všichni pro!
:-)
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 23 zář 2009, 11:49

Pardón, že tady ruším vaší debatu, ale koukaly jste už na čfbu na tabulku? Nejzajímavějších je posledních 5 míst, kde se pěkně pohromadě umístily všechny týmy z naší minidivize :-D Sice ty ostatní mají méně odehraných zápasů než my,ale i tak je dobře, že jsme s nima neztratily kontakt a na příštím turnaji už musíme zabrat a posbírat nějaký ty body!
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 26 zář 2009, 23:58

Marťan píše:Pardón, že tady ruším vaší debatu, ale koukaly jste už na čfbu na tabulku? Nejzajímavějších je posledních 5 míst, kde se pěkně pohromadě umístily všechny týmy z naší minidivize :-D Sice ty ostatní mají méně odehraných zápasů než my,ale i tak je dobře, že jsme s nima neztratily kontakt a na příštím turnaji už musíme zabrat a posbírat nějaký ty body!


Samozřejmě, Martinko, že jsem na to koukala:D a bavily jsme se o tom i ve středu:D Je to švanda...naše divize naštěstí nepatří mezi ty silnější:D (alespoň zatím):D:D:D No a hlavně proto bude ten příští turnaj klíčový!!!:D:D:D takže se musíme dobře připravit, zabrat a nedat jim šanci!!:D:D:D
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 18 říj 2009, 20:51

Tak konečně první body? Jaká je reakce??
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 19 říj 2009, 11:55

Řekla bych, že reakce zatím žádná :lol: . Mně osobně mrzí ten první zápas, protože byl jasně náš. Ale jinak se mi hrálo fajn, hala dobrá, i ten míček byl nakonec celkem vidět. Takže asi pozitivní hodnocení. Škoda jen, že to holky s tou Martinou tak sebralo.
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 20 říj 2009, 21:23

Tak body jsou samozřejmě fajne...
ovšem je fakt, že jsem to dost pokonily...:(

Ten první naprosto příšerně a ten druhej jsme vyhrály s notnou dávkou štěstí a ještě o chlup!

Konkrétně já bych si za tenhle turnaj nafackovala. Neměla jsem svůj den a bohužel to bylo strašně znát:(

Je sice krásné, že máme první výhru, první tři body, ale já jsem s tím turnajem moc spokojená nebyla. Hodně nám k výsledku pomohly také soupeřky, které byly daleko hratelnější (a méně běhavější), něž bylo např. Kladno.

Ale je super, že ofenzivně už jsme o velký krok dál než tomu bylo loňskou sezónu. Lucka s Adélou se nám neuvěřitelně rozjely, Teruša nás při zápasech v brance drží seč může a občas vytáhne i míček z branky tak nepozorovaně, že ani "zkušený a moudrý" rozhodčí si ničeho nevšimne:D:D:D (ufff, to bylo štěstíčko:))
Vzadu doladíme přebírání hráček a AO a PO:D, ještě si musíme trochu zažít standartky a myslím (doufám), že to půjde:D:D:D
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 21 říj 2009, 07:52

No to teda...to byl dobrej Matrix a taky dost dobrý štěstí.
Jako útok dobrý no, až na to, že ostatní kromě Adely a Lucky netrefí prázdnou bránu :roll: :lol: .
No a ta obrana...nebudu se ani vyjadřovat :mrgreen: . V zápase bylo hodně vidět, že když nastoupila naše nejvíc nejmenší Terka, tak to bylo trochu zmatenější, protože moc nevěděla, kam chodit, co rozehrávat atd. Ale jinak to zas tak špatný nebylo, to si nemyslim. Ale jestli chceš zpytovat svědomí - tak TY si byla nejvíc nejhorší :lol: .
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Další

Zpět na Sezóna 09/10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron