Nový web

Novinky na webu a fóru - co, proč, jak ?

Nový web

Příspěvekod Forrest79 » 02 srp 2010, 21:02

Vážení Wildcaťáci,

jak už jistě všichni víte, Váš klubový web se dočkal nové verze. Rád bych Vám zde představil novinky, které zde můžete objevit, protože ne všechny jsou viditelné na první pohled.

Co se týče designu stránky, tak jelikož s původním panovala skopojenost, došlo jen k lehkému faceliftu. Stránka se celá trochu roztáhla, aby se na ní vešlo více textu a nebyli jste nuceni tolik rolovat nahoru a dolu a zároveň došlo k zvětšní textů a nadpisů, pro nás starší s horším zrakem :)

I když stránky vypadají podobně jako původní, je to to jediné co mají s původním webem společného. Co se týče motoru, který poháněl původní web, tak z toho nezůstal ani šroubek. Pro Vás to znamená hlavně to, že by se všechny informace a fotografie měly objevovat na webu téměř online.

Z menu zmizel odkaz na úvodní stránku, dostanete se na ní kliknutím na hlavičku webu.


V galeriích se nyní můžete mezi zvětšeninami pohybovat pomocí šipek (nebo myší, na levé a pravé straně se zobrazí šipky, popřípadě můžete využít kolečko myši) a není nutné zvlášt klikat na každou fotku zvlášť. Fotku také můžete zavřít klávesou Escape či kliknutím někam mimo ni.

Přibyla nová sekce Hledat..., kde si můžete najít konkrétní report/trénink, hráče, guestbook nebo galerii. Stačí, aby jste věděli nějakou konkrétní informaci, kterou příspěvek obsahuje.

Poslední viditelná změna se týká sekce Historie. Na pravé straně máte menu s jednotlivýma ročníkama a můžete si zobrazit z každé sezony výsledky jednolivých kategorií, jejich hráče a všechny reporty či tréninky vztahující se ke konkrétní sezoně.

Pro technicky nadanější jedince a oboru znalé obsahují stránky i fórum RSS kanál, aby jste nepřišli o nic nového, co se na stránkách stane a pro vás, kteří chcete být online i na mobilu je připravena speciální upravené verze pro malé displaye mobilních telefonů na adrese m.fbkwildcats.com (po přístupu na stránky z mobilu je vám automaticky předložena tato mobilní verze - samozřejmě můžete přepnout na plnou verzi).

Nakonec mi zde dovolte poděkovat Knedlíkovi, který se ve volném čase baví tím, že do systému zadává Vaše minulé výsledky a tabulky. Děkujeme Knedlíku :)

Víc mě teď nenapadá. Pokud by jste našli nějakou chybku, chybu nebo měli napád na vylepšení napiště sem do fóra.

Doufám, že budete s novým webem spokojeni a že se pro Vás práce s ním zjednodušší.
Uživatelský avatar
Forrest79
Site Admin
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 srp 2007, 21:27

Zpět na Novinky na webu a fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron