Muži

Ženy, muži, junioři aneb posedmé do boje..

Příspěvekod Druiddd » 03 bře 2008, 00:07

Agent0010 píše:Asi by bylo dobry v sobotu porazit Orku :wink: Pak budeme o hooodne chytrejsi...

Jinak jako plati heslo tehle sezony-Nejlepsi je postoupit ze druheho :P 8)


Hmm, tak tuhle hru jsme projeli.. naštěstí jsme zase už o krok dál.. a je na čase si položit otázku:

Torza ANO či ne?
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod Agent0010 » 28 dub 2008, 15:20

Tak jsem nakoukl na tabulku CFBU, zda se preci jen nestal zazrak a preci jen nakonec nejsme druzi :wink: Toto prani se mi sice nesplnilo, ale za to jsem tam mohl videt nazorne vyznaceni tymu ktere,postupuji, udrzeli se, sestupuji. A pohled to byl opravdu desivej-fukcionari unie se k tomu postavili opravdu velmi razne, nepochybne s umyslem dostat kvalitu soutezi aspon trochu na uroven pred spojenim regionu Praha a Stredni Cechy. A tak jsem mohl videt jak nejen v nasi soutezi,ale i v "sestce" probehla velka cistka a sestupuje opravdu hodne tymu, obvykle kazdy kdo byl SESTY a horsi...Tzn vice nez pulka tabulky... :shock:

Takze napr Dynamisove spadli do 7micky :wink: Atd atd.
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Příspěvekod Druiddd » 28 dub 2008, 19:11

Přesně tak.. to, co proběhlo, se nedá nazvat jinak než etnickou čistkou..
Jen mě mrzí, že to chlapci na unii nevymysleli tak, aby tohle stihlo proběhnout už po loňské sezóně.. Když se vžiju do role některých týmů, tak je mi z toho systému na blití.. Třeba takovej Nymburk, kterej ještě turnaj před koncem myslel skoro na postup a nevyšly mu (naším a torzáckým přičiněním) poslední dva mače, sestupuje!! Dva tři špatně odehrané zápasy navíc a byli jsme na tomhle místě my... :roll: Opravdu sport není spravedlivý..
Ale abysme v tom nebyli sami, tak když se podíváte na tabulku Cčkové divize naší soutěže, Suchdol dopadl nachlup stejně..

Nezbývá než dodat, že svět už nikdy nebude stejný a že nová ligová sezóna bude v každé hrací úrovni velice náročná.. podkud tedy půjde týmu alespoň o udržení... A co se nás týče, výhledový plánu unie loni byl naší soutěž "zeštíhlit" ještě o 2-4 další týmy, což by v současné řeči čísel znamenalo, že sestupy v příští sezóně budou téměř stejně vydatné jako v té letošní.. a každý tým od pátého místa níže se bude o svojí ligovou příslušnost pěkně klepat..
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Příspěvekod Agent0010 » 28 dub 2008, 22:16

Je to fakt hodne drsny, take hodne soucitim s mancaftama co skoncili na peknem 6tem miste, cili v poklidnem stredu tabulky a pak je ceka takovahle facka...
No, tak treba takovej Nymburk, mel porazit Torzu a mohli bejt v pohode :P 8)

Ale optimisticka poznamka na zaver-pristi sezonu to rozhodne tak drasticke nebude, protoze hlavni vlna sla ted a take nebude uz tolik tymu ve 4ce->nemuze jich tolik spadnout do 5tky atd :wink: Nicmene je dost pravdepodobne, ze horsi nez 6te misto bude znamenat sestup, coz take nebude zadna legrace...
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Předchozí

Zpět na Sezóna 07/08

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron