Kasiopeja

Prostě volná diskuze....

Kasiopeja

Příspěvekod Forrest79 » 03 lis 2008, 19:50

Jenom se chci pochlubit, doufam, ze vsichni najdou :) Kliknete na fotku, zobrazi se cela...
Přílohy
PICT0031.jpg
PICT0031.jpg (920.9 KiB) Zobrazeno 4313 krát
Uživatelský avatar
Forrest79
Site Admin
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 srp 2007, 21:27

Re: Kasiopeja

Příspěvekod Druiddd » 05 lis 2008, 00:17

No jo, je tam, úplně jasně vidím jejích pět až šest gvězd :lol:
To tady na fóru úplně na chvíli zavonělo Osikou...Nebo to byla vůně Kubova nevypraného trika? :lol:
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Kasiopeja

Příspěvekod Forrest79 » 06 lis 2008, 14:50

Hahaha, tady nekdo narazi na rok starou bojovku... Rad bych pripomenul, ze kdyby se dalo za pravdu me, tak jsme s Terkou vyhrali :D

A tricko jsem pral, prilezitostne, ve vode, kdyz uz hodne smrdelo... Ale zase me to pri behani nutilo behat rychleji, kdyz jsem tomu smradu chtel utect :lol:
Uživatelský avatar
Forrest79
Site Admin
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 srp 2007, 21:27

Re: Kasiopeja

Příspěvekod Druiddd » 09 lis 2008, 20:53

Forrest79 píše:Hahaha, tady nekdo narazi na rok starou bojovku... Rad bych pripomenul, ze kdyby se dalo za pravdu me, tak jsme s Terkou vyhrali :D

A tricko jsem pral, prilezitostne, ve vode, kdyz uz hodne smrdelo... Ale zase me to pri behani nutilo behat rychleji, kdyz jsem tomu smradu chtel utect :lol:



Ale Kubo, důležité přece je, že jste s Terkou vyhráli dvakrát během cesty, ne? :lol:
Kdo by počítal nějaký body 8)

Myslíš to tričko, co vůbec nevyndaváš z tašky na trénink a jednou za půl roku ho musíš omlátit o zábradlí, protože se odmítá vzdát tvaru, ve kterém jsi ho sundal?
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron