Ženy

Back to the roots.. poosmé do boje

Ženy

Příspěvekod Druiddd » 05 srp 2008, 20:44

Znovu (téměř) od začátku...
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 12 srp 2008, 23:26

Koukám, že ženská rubrika je nejzobrazovanejší ze všech rubrik :lol:
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod Agent0010 » 13 srp 2008, 11:32

He, buhvi co tady navstevnici hledaji, ze... :mrgreen: :P
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 13 srp 2008, 23:07

Tak to nevim a radši to ani nechci vě�t�.. :?
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 29 zář 2008, 19:45

No tady je teda mrtvo...si připadám jak na hřbitově :?
Po druhém nevydařeném turnaji bychom se měly zamyslet, kde se stala chyba...to ale všechny víme,veděly jsme to i po prvním turnaji a tento víkend jsme se tomu opět nevyvarovaly...Myslím, že rozcvičení je dostatečný, ale chce to se víc hecnout do zápasu a pak snad začátky nebudou tak laxní... :)
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 29 zář 2008, 21:15

Marťan píše:No tady je teda mrtvo...si připadám jak na hřbitově :?
Po druhém nevydařeném turnaji bychom se měly zamyslet, kde se stala chyba...to ale všechny víme,veděly jsme to i po prvním turnaji a tento víkend jsme se tomu opět nevyvarovaly...Myslím, že rozcvičení je dostatečný, ale chce to se víc hecnout do zápasu a pak snad začátky nebudou tak laxní... :)


Souhlas i nesouhlas.. kardinální chyba je někde jinde - viz report. :roll:
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Agent0010 » 03 říj 2008, 11:27

Teda taky bych si zamoudroval, ale nejak jsem zadny z tech zapasu nevidel, tak snad jen ze nasazeni musi byt, to je jasny jako ze jsou v Trebici parkety... :D :!: 8)
xxx
Uživatelský avatar
Agent0010
 
Příspěvky: 347
Registrován: 20 črc 2006, 12:49

Re: Ženy

Příspěvekod Martula19 » 01 pro 2008, 01:07

chju už je na čaase vyhrát :wink:
Martula19
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10 lis 2008, 00:34

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 01 pro 2008, 10:16

Heh, to je ale myšlenka!

No jasně, ale...
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 01 pro 2008, 19:15

skalkaT píše:Heh, to je ale myšlenka!

No jasně, ale...


Ale...? Mě by zajímalo, jak by ta věta měla pokračovat?
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 02 pro 2008, 13:35

Jo, tak to mě taky, to má totiž více konců. Docela by mě zajímalo jaký konec by k tomu všichni dali!
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod luciik » 03 pro 2008, 22:18

Ahoj. Já bych třeba nedávala žádný ''ale". Prostě musíme všechny chtít a dát do toho všechno, ne jen to, aby jsme si na tom hřišti neublížily..a dokud to nebudou všichni dělat, tak to budou kazit těm ostatním.
A myslím, že řešit to tady na fóru je trochu bezpředmětný..odpovíte si přinejlepším zase samy.. Určitě by bylo lepší dohodnout se třeba hoďku před tréninkem a promluvit si o tom všechny.
luciik
 
Příspěvky: 38
Registrován: 22 led 2007, 22:54

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 08 pro 2008, 12:14

Cha cha cha, promin, ale tenhle prispevek mi prijde trochu vtipnej. Porad je to to same dokola. A nakonec rekneme, hm hm asi bychom se meli sejit a pokecat o tom. Ale to uz jsme preci taky zkousely, ze?!
Mala ukazka viz stredecni trenink. S Martinou (L.) jsme vsem chteli rict at do toho jdeme !vsechny! naplno a jak to dopadlo - 99% holek se mi vysmalo do ksichtu, Ada zakroutila ocima s pohledem polib mi pr... ty malej zmr.. a vsichni odesly z satny a nic si z toho neodnesly!!! Vetsina na to kaslala jak na placatej kamen. Tak k cemu to je? Me uz to taky prestava bavit! A je to vsechno o tom jestli budeme chtit!?! - ha ha, vracime se do zacarovaneho kruhu (chceme hrat - nechceme, je nam to fuk - zalezi nam na tom, hrajem to jen abychom zabili cas, nebo pro neco jineho??)
? ? ? ? ? ?
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod luciik » 08 pro 2008, 16:42

Aha. Tak koukám, že lepší mlčet, než vyjadřovat svůj názor..
Já myslela,že by bylo lepší si o tom promluvit všechny, ale když nechceš.. Jsi holt kapitánka, ta se poslouchá. Zkušely jste to, ale to já se dozvěděla asi týden poté, předtím jsem jen dostala pár hodin před tím zprávu, že půjdete do cukrárny, a myslím, že jsou důležitější věci na práci než chodit do cukrárny, nikdo neřekl, že si chcete promluvit o turnaji.
OK, řekli jste to. Někdo si to poslech někdo ne. Já se třeba snažím hrát každej trénink i zápas naplno, jinak by mě to ani nebavilo, dávat do toho jenom půl..
A fakt si myslím, že je to o tom aby chtěly všechny. Když bude někdo hrát jen tak a nedá do toho všechno, tak při tom bude myslet na hlouposti, a nějakou tu hloupost na hřišti udělá a pak to holt odnesou ostatní.
luciik
 
Příspěvky: 38
Registrován: 22 led 2007, 22:54

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 08 pro 2008, 18:01

Nesvadej to na to ze jsem kapitanka!! Takovy vysmech mi fakt leze krkem!

Ok, ale ta cukrarna neni zrovna dobry priklad. A rozhodne nikomu nenadavam nebo nikoho nesikanuju za to, ze tam nebyl. Ale tady neslo jen o nejakej turnaj, hlavne slo o to, abychom se vubec sesly, pokecaly si, uklidnily se, oddechly si, vypovidaly se atd. atd. Njn, proste to nevyslo! Ja rozhodne nejsem proti tomu abychom si promluvily!!! To si spatne pochopila!
Vsechno zase na tu cukrarnu nesvadej, nebyl to zdaleka prvni pokus si promluvit. Klidne si o tom promluvit muzem! Tak udej den, hodinu, misto, domluv se se vsema holkama a muzem se sejit. Ja vubec nejsem proti!
Verim a vim, ze makas na 100%, ocenuju to a je to moc dobre! Takze tohle vsechno neni jen a jen proti tobe, proto te prosim, aby si se nad tim zamyslela a nebrala to tak moc osobne.
A ze je lepsi mlcet??? Ne, ja jsem rada, ze si to sem napsala. Alespon je videt, ze ti na nas alespon trosku zalezi!

Jen me stve, ze je to furt to same. Musime chtit vsechny! - na tuhle vetu zacinam byt pekne alergicka, protoze vubec nevim, jak muzu pomoci. Tohle si kazda z nas musi rozmyslet a uvedomit sama!

Jsem ted (trochu) nastvana, tak doufam, ze to nevyzni moc spatne. Snazila jsem to trochu cenzurovat, ale nevim jak to dopadlo. Rozhodne jsem tim nechtela nastvat nebo urazit hlavne tebe, Lucko!
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Další

Zpět na Sezóna 08/09

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron