Ženy

Back to the roots.. poosmé do boje

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 08 pro 2008, 20:33

Mila Lucko, carovna veta, ze musime chtit vsechny je slyset poslednich par mesicu z kazdy strany. Ale o cem to je? To, ze to reknem, ale zaroven si v duchu reknem: "Ale ja chci, to ostatní chtej malo.", je proste k nicemu. Chce to trosku razatnejsi reseni, nez tvrdit, ze si muzeme o tom promluvit hodinu pred treninkem - jsem zvedava, kdo tam prijde. Jiste, ze se o ty cukrarne nemluvilo jako o nejakym dychanku na reseni nasich problemu a taky si nemyslim, ze tomu nejaka cukrarna pomuze, protoze se sejdeme, pul hodiny mozna budeme delat, ze neco resime, ale pak stejne dojdeme k tomu, ze nic nevyresime, protoze musime chtít vsechny. A jsme zase u toho.

Mne se totiz hrozne libi, jak si to beres tak moc osobne vsechno, co se tu napise, bez ohledu na to, jak vseobecne je to mysleny.

Ano, ja se priznavam, ze na stredecnim treninku nejsem zrovna 100% a to temer nikdy, ale pro mne je docela tezky se na vase stridani soustredit a nepodcenovat je, kdyz predtim dve stridani se musim sakra snazit, abych kluky stihala. A pak prijdete vy, uz to zacina jen tim, kdyz se rekne "stridat" a jste na rade. Ta doba, nez se zvednete, prestanete si povidat, vzpomenete si, ze nemate hokejku a nez zjistíte, kde je micek, tak to uz je na umreni. A pak se tam kdesi plouzite pul dne uprostred hriste, pokud mozno stojite vsechny 2 metry od sebe a snazite se zasahnout micek, kterej nekde skace po nepresny prihravce. (Jasne, ze to popisuju trochu do extremu, ale pravda neni zas tak daleko) Chybi mi akce, chut hrat, nebo cokoli, co by to jen naznacovalo. At jsou pokyny na zacatku treninku jakykoli pripada mi vase hra porad stejná a cim blíz ke konci treninku, tím horsí to je. Casto resime, ze mame kratky treninky. Ale tak to je, kluci je maj taky takhle a porad hrajou tak jak hrajou, takze problem asi v tomhle nebude. Jiste, ze nekdo nema techniku a zkusenosti, ale od toho sou tu ty lidi, ktery uz hrajou 5 a vic let, aby tenhle nedostatek kompenzovali, pripadne tem ostatním min sikovnejm ukazali, jak se co dela. Stejne mi prijde, ze i kdybysme mely 2 hodinovej trenink jen holek, tak to proste bude k nicemu, protoze poradne nevyuzijeme ani tech nevim kolik minut, co na nas pripada ve stredu. Leda, ze by tam stal nekdo s bicem a popohanel nas.

Budu uprimna, ale sem fakt rada, ze chodim ve ctvrtek na treninky junioru a muzu. Sice to o velkej kus víc bolí vsechny ty rany,ale je to o necem, pri cvicenich proste jedou, snazej se, pri hre sou vyhecovany jako kdyby hrali finale extraligy a to mne baví, to se pak sakra clovek snazi se hejbat, uz jen proto, aby jim to nekazil. Z jejich treninku chodim dom tak zpocena, jako se mi na zenskym treninku nikdy nestalo. Tak cim to je?
Naposledy upravil FriedGirl dne 08 pro 2008, 20:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 08 pro 2008, 20:34

Nevim, co se s nama deje, ze to proste nejde, ze sme se zasekly ve vyvoji, at to na zacatku vypada jakkoli slibne. A stve mne to. Nemam chut, aby si na mne nejaka golmanka z pochybnyho tymu, ukazovala prstem a rikala si, to je ta socka z Wildcats, to sou ty co porad prohravaj.

Nevim, jak to kdo v tymu bere. Treba fakt od nekoho cekam moc, ze to bere vazne a ne jako fajn konicka, diky kterymu nemam tlusty nohy. Ptaly sme se nekdy navzajem, jak moc vazne hrani florbalu berem? A co jsme schopny a ochotny obetovat?
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod luciik » 08 pro 2008, 21:45

Přesně tohle co jsi napsala, Terko, jsem tím myslela, že by jsme se mohly sejít chvíli před tr. a pokecat o tom. Popravdě řečeno, taky by mě to zajímalo.
Vím, že se nás na to ptal Kouč na soustřeďku tak tři, čtyři roky zpět, jestli to chcem hrát jen pro zábavu, nebo to berem vážně..
A jak jste si vyložily můj příspěvěk, záleží na Vás. Já nemám potřebu se s někým dohadovat a vysvětlovat co čím myslím. Rozhodně jsem nikdy neměla v úmyslu nikoho našvat.
Takže hezký večer všem :)
luciik
 
Příspěvky: 38
Registrován: 22 led 2007, 22:54

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 08 pro 2008, 22:30

Kočičky.. řekl bych, že vy, co tady diskutujete, jste z obliga a nemáte si v principu co vyčítat.. Ten, kdo (třeba nevědomky) způsobuje problémy, o nich ani neví/nechce je řešit/nechápe-je mu jedno jejich dopad na ostatní... takže bohužel brečíte na špatném hrobě..

Jinak.. ano, "chtít všechy" je to, co je naprosto zásadně pořeba.. fyzička, technika, taktika.. pohoda, sranda, pár hodin práce (teda až na tu fyzičku), ale když pak některé nebudou "chtít" to, co se naučily a co po nich chci, přenést na hřiště, dopadne to tak, jak to už nějakou dobu dopadá..

Tisíckrát můžu opakovat taktickou, tisíckrát můžu říkat, že "nikdy nebudeme rozehrávat přes pojistku", že "křídlo na prknech musí pomoct bekovi udělat prostor pro rozehrávku", že "loby přes střed jsou zakázaný", že "musíte zakončovat z první a netahat balónky a nečumět při tom do země", že "standardka je od toho, aby se rozehrála nacvičeným signálem", že "důsledné pobírání hráček není na metrovou distanci", že "je třeba se naučit alespoň jeden způsob/místo zakončení dokonale tak, abyste to uměli použít i ze spaní", že "nahrávka naslepo je zahozenej balón", že "hráčka nemůže při přijetí balónku stát za soupeřkou", že "míček nezpracováváme hokejkou metr od těla, ale tak, aby byl pokrytej", že "v kaskádě musí být jedna rychlá a jedna pomalejší", že "přesná přihrávka je základ tohohle sportu" a XXXXXXX dalších věcí...

Pokud tyhle základní pokyny nebudou na hřišti dodržovat VŠECHNY hráčky, tak to bude vypadat pořád stejně.. Ono totiž kolektivní sport je o práci KOLEKTIVU.. a to, jak kolektiv táhne za jeden provaz se ukáže na hřišti.. Kdybysme se takhle hádali v juniorech nebo chlapech, tak nikdy nejsme tam, kde jsme (čti na slušné úrovni). Mezi klukama tenhle problém trval vyřešit téměř kompletně skoro dva roky... u vás holek to bude rychlejší.. pomalu nastávají podmínky, kdy si budu moct dovolit ten luxus někoho "propustit", zkrátka proto, protože s koulí na noze se běhá podstaně hůř než bez ní..

Jak psala Lucka, je to pár let zpátky, co jsem se na Osice ptal, jak vážně to ženský tým chce brát, jestli jako trochu lepší zábavu a nebo jako něco víc.. a podle toho, co jsem dostal za odpověď, jsem k tomu také přistoupil.. Od té doby uteklo hodně vody a z tehdejšího týmu je tu teď půlka a právě od téhle půlky mám vysoká očekávání.. Kočičky, které jsou víceméně nové se ještě delší dobu budou zapojovat tak, aby se na jejich výkonech dalo stavět, ale ty zkušené jsou těmi, které mají ukazovat jak na to.. a mrzí mě, že tenhle příklad není tak vzorový, jak by měl být..
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 08 pro 2008, 22:30

A abych nezapomněl zopakovat.. individuální techniku se nenaučíte tak, že dvakrát-třikrát v týdnu vezmete na tréninku hokejku do ruky a něco trénujete nebo hrajete.. to jsou stovky hodin práce, stovky hodin "šmrdlání" s míčkem, bouchání o zeď, mazlení se s ním, využití každé chvilky před tréninkem, po tréninku, na soustřeďku tak, abych si mohl s míčkem pohrát na hřišti, zanahrávat, vystřelit.. Metodický základ máte, ale bez stovek hodin pinkání to budou pořád jen kecy, jak nahrát, vystřelit, zpracovat míček... a o tom to je, kdo chce, tak si těch pár minut denně na tu hokejku najde a hraje si.. kdo ne, brzdí ostatní.
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 09 pro 2008, 00:06

Pár dní sem nejdu a nestačím se divit, co se to tu děje...Žádnej dlouhej komentář psát nebudu, jenom bych se tady opakovala... ale musim dát zapravdu koučovi s tim pinkáním si s míčkem a tak...myslím, že bych teď nebyla s technikou tam kde jsem, kdybych nechodila na freečka. Ta hoďka s hokejkou týdně navíc, se za nějakej čas přecejen projeví...:-)
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 25 led 2009, 23:13

:D Heh, dámy, tak co?!?! Konečně nějaký ty bodíky do ligové tabulky. Super! Tak jak se vám hrálo? Pocity, dojmy... Sem s nimy :D

Musím říct, že teď jsem sice šíleně unavená, ale v eufórii! Vždyť na tohle jsme čekaly půl roku!!! Takže teď už to bude jen lepší a lepší... Pokud si už z každého turnajového dne odvezeme takový bodový zisk jako dnes, myslím, že na konci sezóny bychom mohly být spokojené. :) Takže regenerujme, a za dva týdny to musíme minimálně zopáknout!!! :D 8) :D
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 27 led 2009, 00:04

Mno mne se hralo dobre, akorat mne nebavilo, ze se mi vsichni smaly, kdyz sem si rovnala tim hezkym zpusobem svoje novy chranice. Nechapu, co je na tom tak zabavnyho. :lol:
Jinak euforie se u mne nejak nedostavila. Nechci, aby to vyznelo tak, ze nejsem rada, ze jsme vyhraly. Ale... Tohle nebyl ten zpusob navratu a zisku prvnich bodu po dlouhy dobe, jakej sem si predstavovala. Proste si myslim, ze jsme opet mely na to predvest daleko daleko lepsi hru a vyhrat naprosto jasne. Takhle je to sice vyhra, ale pekne usmudlana a buhvi, jestli by to jeste vyhra byla, kdyby se hralo jen o par minut dele. Jasne jasne zname, ze "historie se nepta", ale ja si to pamatovat budu. Samozrejme i svy hloupy goly...
Ale fakt je, ze obdivuju hlavne tebe, MartinuL a Adelu, ze jste to vydrzely, ze jste dokazaly zatnout zuby a jit i dopredu a strilet, zatimco nektere vepredu jen tak sem tam popobehly, aby se nereklo. A pak jste se jeste dokazaly dobre vratit dozadu a vykryt nebezpecnou strelu. Fakt klobouk dolu.
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 20 čer 2009, 20:23

Tý brďo, tak na to rozlosování (a hlavně ten super systém) pro příští sezónu koukám jak z jara!:-) Naše partnerky rostou jak houby po dešti a dopracovaly to až do Cirkusu, tak to klobouk dolů! Fakt by mě zajímalo, kde se berou. Pak mě taky překvapil velký počet mimopražských týmů - to si teda pořádně zajezdíme:-( no super:-(

Vůbec netuším, kdo jsou třeba Vlci a tak, ale bude příští sezónu asi prča. Dvakrát se potkáme s dobře známými oranžovo-černými kočkami domácími a tuším, že nás nemine alespoň jeden výlet do kluzké haly v Benešově, takže se můžeme těšit i na žábu v mixéru, taky fajne:-D:-D

No a nejvíc mě dorazil první hrací víkend, tomu se opravdu říká zkouška ohněm hned na začátek (to jsem zvědavá, jak budu v pondělí ve škole použitelná!!!:-D:-D). Takže se opovažte, kočky moje, být nemocné a nepřijít, protože to bude ostrý start do sezóny:-)

No a co na to rozlosování říkají ostatní??:-D:-D
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod FriedGirl » 20 čer 2009, 20:51

Mno, já nejsem zrovna příjemně překvapená, rozhodně se mi novej systém nelíbí, ten systém, co byl byl prostě takovej jistej klídeček až na těch pár výletů kvůli pozdě přihlášeným halám, ale rozhodně to bylo lepší než teď nejbližší začátek v podobě 4 zápasů během jednoho víkendu. Já nevím jak vy, ale já si moc nedokážu představit, jak slušně odehrajeme tolik zápasů relativně rychle po sobě v tak malé sestavě, jakou teď máme.
Jinak moc netuším, co u nás dělají Mariánské lázně a kdo jsou Vlci taky nevím (teď jsem našla na internetu Vlky z Kostelce nebo z Prahy 5). Každopádně asi to bude jedna velká legrace. Děkanka se tak jako tak přejmenovala a nezůstala odštěpená jen extraligová část, takže i tak to budou Tigers SJM. Třetí tým Panterek je už jen taková třešnička na dortu, asi se klonujou... :roll:
Uživatelský avatar
FriedGirl
 
Příspěvky: 68
Registrován: 01 srp 2006, 18:17
Bydliště: paneláková krabice

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 21 čer 2009, 11:14

Hrací systém opravdu není žádný med, navíc, když se vezme v úvahu, jakým způsobem probíhá los - stylem kam chceš? Jo, ty nechceš bejt s těmahle..tak jo, tak sem do divize :roll: to se člověk chvílemi pozastaví.. Nicméně nutno si přiznat, že složení naší "divize" je vcelku v pohodě a bude rozhodně příjemnější hrát dvakrát s kýmkoli odsud než třeba s reinkarnovanou Děkankou..
Co se týče přílivu mimopražských (respektive mimo pražskostředočeských) týmů, řekl bych, že to bude tím, že v jejich regionech ženská soutěž není a když chtějí hrát ligu, musí se někam "přilepit". Toto přidružení ovšem těmto týmům resultuje povinnost pořádat na území kraje Ph+SČ, takže žádné extrémní výjezdy nás pravděpodobně nečekají.
Ke čtyřzápasovému víkendu - to je asi největší zhovadilost tohohle systému, ono ani ve třech pětkách odehrát čtyři zápasy za dva dny není žádný med, natož když budeme rádi za pětky dvě.. Malou náplastí budiž, že tento stav nastane za sezónu pouze dvakrát, jinak nás čeká jednodenní klasika.
Tento hrací systém ovšem přináší i jistá pozitiva a to relativně přímočarý způsob postupu do baráže.. Dvě postupová místa z pěti týmů nejsou k zahození..
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod skalkaT » 21 čer 2009, 15:15

Pane bože, to nás čeká dvakrát???!!! No tak to už jsem úplně v šoku.
:mrgreen:
JJ, já jsem ráda, že v tý naší minidivizi jsou alespoň ty kočky. S těmi se mi hraje docela dobře no a už je nějakej ten pátek známe. No ale je to škoda, že si jen se čtyřma týmama zahrajem 2x. Přece jen, když s někým budem hrát jednou za sezónu, tak to není nic moc:-(

Btw. myslím, že za 2 pětky na ten vytíženej turnajovej víkend bychom byly hodně rády.
Uživatelský avatar
skalkaT
 
Příspěvky: 97
Registrován: 21 led 2007, 16:52
Bydliště: království Lipence:-)

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 21 čer 2009, 15:23

skalkaT píše:Pane bože, to nás čeká dvakrát???!!! No tak to už jsem úplně v šoku.
:mrgreen:
JJ, já jsem ráda, že v tý naší minidivizi jsou alespoň ty kočky. S těmi se mi hraje docela dobře no a už je nějakej ten pátek známe. No ale je to škoda, že si jen se čtyřma týmama zahrajem 2x. Přece jen, když s někým budem hrát jednou za sezónu, tak to není nic moc:-(

Btw. myslím, že za 2 pětky na ten vytíženej turnajovej víkend bychom byly hodně rády.


Osmnáct zápasů v základní části je tak akorát.. Ještě vzhledem k přechodu na efektivní čas.. Myslím, že toho budeme mít plný kecky :D Přestože s deseti týmy budeme hrát jen jednou, tak si zase zahrajeme se spoustou nových soupeřek a to je pozitivní.. Týmy, které známe už nazpamět, nás nemůžou ničím překvapit a výsledky jsou pak závislé víceméně pouze na tom, jak nám ten konkrétní zápas vyjde.. S novými soupeřkami to bude jiné..

Hm, dvě pětky :x
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Druiddd » 21 čer 2009, 15:24

Druiddd píše:
skalkaT píše:Pane bože, to nás čeká dvakrát???!!! No tak to už jsem úplně v šoku.
:mrgreen:
JJ, já jsem ráda, že v tý naší minidivizi jsou alespoň ty kočky. S těmi se mi hraje docela dobře no a už je nějakej ten pátek známe. No ale je to škoda, že si jen se čtyřma týmama zahrajem 2x. Přece jen, když s někým budem hrát jednou za sezónu, tak to není nic moc:-(

Btw. myslím, že za 2 pětky na ten vytíženej turnajovej víkend bychom byly hodně rády.


Osmnáct zápasů v základní části je tak akorát.. Ještě vzhledem k přechodu na efektivní čas.. Myslím, že toho budeme mít plný kecky :D Přestože s deseti týmy budeme hrát jen jednou, tak si zase zahrajeme se spoustou nových soupeřek a to je pozitivní.. Týmy, které známe už nazpamět, nás nemůžou ničím překvapit a výsledky jsou pak závislé víceméně pouze na tom, jak nám ten konkrétní zápas vyjde.. S novými soupeřkami to bude jiné..

Hm, dvě pětky :(
Uživatelský avatar
Druiddd
Site Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 19 črc 2006, 11:57
Bydliště: Gangstasss Paradissse

Re: Ženy

Příspěvekod Marťan » 21 čer 2009, 23:44

Taky jsem trošku koukala, co nám v tý lize udělali za guláš...Docela mě překvapilo to SKV, o kterým se vlastně říkalo, že se rozpadá a pžesto je tam přihlášený...V tom Cirkusu Praha, nebo jak se to jmenujou, asi nejsou jenom Panterky, ale prý tam jdou i nějaký holky z SKV (informace od tajného zdroje) 8) No já osobně se těším, až budeme hrát s těmi novými týmy, protože třeba proti takovým starým známým Divokým kočkám a Benešovu se mi hraje špatně a s těma zrovna hrajeme dvakrát...celý ten systém je prostě podivný a nechci se vidět v pondělí 21. září :D Ta sobota bude ještě v pohodě,ale ach ouvej ta neděle...i když tam budeme všechny, tak myslím, že budeme mít, co dělat,a bychom to zvládly.
Uživatelský avatar
Marťan
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 srp 2006, 22:45
Bydliště: Unidentified Flying Object

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 08/09

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron